Sofa tapicerowana Asprey 2 Velvet granatowa Bluvel 86





Opis
Sofa Asprey 2 Velvet to klasyczna i estetyczna propozycja sofy do wnętrz nowoczesnych, jak również bardziej tradycyjnych. Sofa wykonana została wyłącznie z materiałów wysokiej jakości. Cała konstrukcja jest tapicerowana wytrzymałą, wyjątkowo miękką w dotyku tkaniną aksamitną Bluvel 86 w pięknym granatowym kolorze. Sofa Asprey 2 Velvet posiada grube siedzisko oraz pięknie wykończone oparcie wraz z podłokietnikami. Cechą charakterystyczną sofy są cztery drewniane nóżki w kolorze wenge, które zapewniają stabilność całej konstrukcji. Jest to niezwykle oryginalny mebel, który z racji swojego klasycznego wyglądu będzie pasować do większości wnętrz. Każdy element sofy Asprey 2 Velvet został doskonale dopracowany.
Czym wyróżnia się sofa Asprey 2 Velvet:
- Tapicerowana tkaniną aksamitną - niezwykle miękka w dotyku, niosąca ze sobą komfort użytkowania
- Wyjątkowa budowa sofy - grube siedzisko oraz wyprofilowane podłokietniki gwarantują niesamowitą wygodę użytkowania
- Wysoka staranność wykonania oraz topowe materiały - gwarancja jakości i długiego użytkowania sofy
Wymiary sofy Asprey 2 Velvet:
- A. Wysokość całkowita: 78 cm
- B. Szerokość: 150 cm
- C. Wysokość siedziska: 43 cm
- D. Głębokość siedziska: 60 cm
- E. Głębokość całkowita: 85 cm
Jak i z czego wykonana jest sofa Asprey 2 Velvet:
- Wykonanie siedziska: tkanina aksamitna Bluvel 86
- Wykonanie nóżek: drewno
- Polska produkcja
- Produkt do samodzielnego montażu
- Waga: 40 kg
- Liczba paczek: 1
Kolorystyka sofy Asprey 2 Velvet:
Tkanina Bluvel 86 (granatowy) - miła w dotyku aksamitna tkanina o modnej kolorystyce. Duża wytrzymałość na tarcie, mechacenie oraz nasłonecznienie. Certyfikaty OEKO-TEX 100 oraz PFC free. Skład PES 100%. Gramatura 320g/m2. Test tarcia Martindale'a >50000 cykli.
Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania. Aby zapoznać się z szczegółami i strukturą prosimy o kliknięcie w wybrany kolor.
Dane techniczne
Kolor/Wybarwienie | Granatowy |
Typ | tradycyjne |
Kolor siedziska i oparcia | niebieski |
Materiał siedziska | tapicerowane |
Materiał nóg | drewno |
Podłokietniki | tak |
Wysokość oparcia | 35 |
Wysokość do siedziska | 43 |
Szerokość (cm) | 150 |
Głębokość (cm) | 85 |
Wysokość (cm) | 78 |
Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
Koszt dostawy | 170 zł |
Kolor | granatowy |
Sposób montażu | do samodzielnego montażu |
Materiał nóg | drewno |
Materiał siedziska | tapicerowane |
Wysokość siedziska | 43 |
Typ | tradycyjne |
Podłokietniki | Tak |
Promocja | Black Week |
* Wyświetlane opinie mogą być moderowane w oparciu o zasady opisane w regulaminie sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Grażyna
Sofa bardzo ładna, zakupiona razem z fotelem.