Facebook Instagram
Czas i koszty dostawy
Warunki dostawy

Zamówione produkty dostarczane są wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku produktów o gabarytach przekraczających 1m lub wadze powyżej 30 kilo kurier nie ma obowiązku wniesienia produktu. Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem kuriera, nie ma możliwości ich odbioru lub obejrzenia w siedzibie firmy.

 
Koszt

Koszt dostawy uzależniony jest od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia, jest sumą kosztu transportu, kosztu opakowania oraz przygotowania i obsługi przesyłki a także w przypadku wyboru opcji płatności za pobraniem zryczałtowanego kosztu obsługi płatności pobraniowej przez kuriera. Wartość kosztu dostawy jest widoczna przed złożeniem zamówienia na karcie produktu oraz w koszyku. W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu może się zdarzyć, iż koszt dostawy zostanie naliczony podwójnie - w takich przypadkach w razie pytań prosimy o kontakt lub wybranie opcji dostawy "wycena indywidualna". Poniżej najczęściej stosowane wartości kosztów dostawy 

Rozmiar paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
S 19 zł 29 zł
M 35 zł 45 zł
L 50 zł 60 zł
XL 80 zł 90 zł
XXL 110 zł 120 zł
 
Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia jest sumą czasu potrzebnego na wysyłkę widocznego na stronie produktu i czasu dostawy.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium