Promocja "Prześlij fotkę"

 

Kupiłeś/łaś produkt w naszym sklepie?

Jesteś z niego zadowolony/a? 

Chcesz się pochwalić jak prezentuje się w Twoim domu?

 

 

Skorzystaj z promocji i uzyskaj rabat 5% na kolejne zakupy!

 

 

Zrób zdjęcia zakupionego produktu.

 

Prześlij je na adres [email protected] z dopiskiem Promocja "Prześlij fotkę".

 

  

Uzyskaj rabat nawet 5% na kolejne zakupy!

  

Cieszymy się, że nasze produkty są cenione przez naszych klientów, dlatego chętnie podzielimy się ich pozytywną oceną z innymi klientami naszego sklepu. Nie masz pewności czy Twoje zdjęcie nadaje się do promocji? Nie wahaj się tylko prześlij je na nasz adres, jeśli uznamy, że np jego jakość jest zbyt niska prześlemy Ci w odpowiedzi porady jak uzyskać lepsze ujęcie, które pozwoli na skorzystanie z promocji i uzyskanie rabatu nawet 5% wartości kolejnego zamówienia.

 

 

Regulamin promocji "Prześlij fotkę"

 1. Aby skorzystać z promocji należy w ciągu miesiąca od otrzymania produktu przesłać na adres [email protected] (z dopiskiem Promocja "Prześlij fotkę") zdjęcia zakupionego produktu/produktów (w przypadku produktów do samodzielnego montażu zdjęcia muszą zawierać złożony produkt). Każde zdjęcie podlega weryfikacji i może ulec odrzuceniu bez podania przyczyny. Klient którego zdjęcia zostaną pozytywnie zweryfikowane udziela MEB24.pl zgody na swobodne korzystanie oraz modyfikację przekazanych zdjęć i otrzymuje jednorazowy kod promocyjny na następne zakupy ważny przez miesiąc (z możliwością przedłużenia po kontakcie zwrotnym). Wartość kodu jest zależna od liczby zaakceptowanych zdjęć, w przypadku 1 zdjęcia jest to 2% wartości kolejnego zamówienia, w przypadku 2 zdjęć jest to 3%, a w przypadku 3 lub więcej zdjęć uzyskuje się kod upoważniający do 5% rabatu na kolejne zamówienie.
 2. Akcja trwa od 01.12.2018 na czas nieokreślony, zastrzegamy sobie prawo przerwania lub zmiany warunków promocji (data ostatniej zmiany warunków promocji to 12.07.2023).
 3. Minimalna wartość zamówienia umożliwiającego wzięcie udziału w promocji to 99zł.
 4. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy dokonali zakupu bezpośrednio w sklepie MEB24.pl lub pośrednio dokonując zakupu np. na naszym koncie allegro. W przypadku gdy w pierwotnym zamówieniu był już przydzielony dodatkowy rabat, maksymalna wartość kodu rabatowego na następne zamówienie wynosi 3%.
 5. Promocja nie łączy się z innymi chyba, że zostanie to zaznaczone w danej promocji. Użycie dwóch lub więcej kodów nie powoduje naliczenia się większego rabatu.
 6. Pozytywnie zweryfikowane zdjęcia produktów przekazane przez klienta mogą zostać umieszczone na stronie MEB24.pl oraz w innych miejscach wybranych przez nasz sklep bez obowiązku umieszczenia informacji o autorze przy zdjęciu.
 7. Pierwsze przesłane zdjęcie musi zawierać cały zakupiony produkt/produkty. Kolejne zdjęcia muszą zawierać inne ujęcia produktu jednakże nie muszą już przedstawiać całego produktu a np wycinek taki jak wnętrze szafy lub zbliżenie na klosz lampy. Przesłane zdjęcie nie może być rozmazane lub niedoświetlone oraz powinno mieć rozmiar minimalnie 800x600px.
  • MEB24.PL
  • Internetowy sklep meblowy Meb24.pl
   Nasze meble trafią w Twój gust!

  • Telefon: 71 727 6000
  • E-mail: [email protected]

  • Infolinia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18 (soboty 9 do 13). Prosimy o nie wysyłanie wiadomości SMS na numer infolinii gdyż mogą one nie zostać odczytane.

  • Zapisz się do newslettera
Menu Szukaj Filtry więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium