Raty online

Planujesz większe zakupy i chcesz je rozłożyć na raty?

Spodziewasz się przypływu gotówki jednak chcesz kupić produkt już teraz?

Zastanawiasz się jakie opcje ratalne są dostępne w sklepie MEB24.pl?

Płatności ratalne to przede wszystkim praktyczny i bardzo popularny sposób finansowania zakupów. Jest wygodny zarówno dla naszych klientów jak i dla nas, gdyż po przyznaniu rat wpłata bezpiecznie księgowana jest na koncie sklepu. Aby dokonać zakupu ratalnego wystarczy w opcjach płatności (sprawdź poradnik jak kupować w meb24.pl) wybrać stosowną opcję płatności ratalnych a następnie wypełnić formularz bezpośrednio na stronie banku. Prosimy o rozważny wybór rat oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów gdyż przerwanie lub porzucenie formularza nie wiąże się automatycznie z anulowaniem zamówienia a wielokrotne składanie zamówień = wniosków kredytowych może obniżyć wiarygodność kredytową i uniemożliwić zakupy ratalne tak w naszym jak innych sklepach!

W razie pytań dotyczących procesu składania zamówienia na raty zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią (przejdź do zakładki kontakt).

W naszym sklepie w zależności od typu i wartości zamówienia dostępne są poniższe opcje ratalne:

Raty PayU 0%

Dla wszystkich którzy nie chcą płacić odsetek PayU proponuje raty 0% umożliwiające zakupy z rozłożeniem rat do 10 miesięcy. Raty przyznawane są na na całe zamówienie a ich wartość miesięczna to wartość zamówienia dzielona przez liczbę rat = sumarycznie nie dopłacasz nic do wartości zamówienia które składasz w naszym sklepie! Przykładowo kupujesz produkt za 950 zł, do tego wybierasz dostawę za 50 zł i mając kwotę 1000 zł dzielisz ją na 10 równych rat po 100 zł - zobacz jak prosto skorzystać z rat  0% w naszym sklepie:

 
 

Raty PayU 12-50 miesięcy

Rozpowszechniona w Polsce i bardzo znana marka PayU gwarantuje bezpieczne i dogodne raty w przedziale 15 do 50 miesięcy. Aby zapoznać się z przykładowym kalkulatorem kliknij w poniższy baner:

Alior Bank

Nasi Klienci mają także możliwość skorzystania z oferty ratalnej banku Alior. Szacunkową wartość rat mogą Państwo sprawdzić korzystając z poniższego kalkulatora:

Raty mBank

mBank mRaty to pożyczka ratalna w której cały proces wnioskowania o raty tak jak w przypadku poprzednich opcji odbywa się w jednym oknie przeglądarki. 
 
 

 

  • MEB24.PL
  • Internetowy sklep meblowy Meb24.pl
   Nasze meble trafią w Twój gust!

  • Telefon: 71 727 6000
  • E-mail: [email protected]

  • Infolinia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18 (soboty 9 do 13). Prosimy o nie wysyłanie wiadomości SMS na numer infolinii gdyż mogą one nie zostać odczytane.

  • Zapisz się do newslettera
Menu Szukaj Filtry więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium