Krzesło tapicerowane Atom Velvet czarny Bluvel 19





Opis
Krzesło Atom Velvet to oryginalne, stylowe i wygodne krzesło tapicerowane wysokiej jakości tkaniną aksamitną Bluvel 19 o klasycznym czarnym kolorze. Stelaż wykonany jest z solidnych, czarnych metalowych nóg, które dodają mu stabilności i trwałości. Krzesło doskonale pasuje do wnętrz jadalni oraz restauracji, dodając im piękna i elegancji. Jego wyszukana forma zachwyca nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki klasycznemu wyglądowi, krzesło Atom Velvet doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Każdy detal tego krzesła został starannie dopracowany, co podkreśla jego wysoką jakość i wyjątkowość, tworząc niezwykle oryginalny mebel, który stanie się ozdobą każdego pomieszczenia.
Czym wyróżnia się krzesło Atom Velvet:
- Wyjątkowa budowa fotela - wyprofilowane, tapicerowane tkaniną aksamitną siedzisko wraz z oparciem gwarantują niesamowitą wygodę użytkowania
- Czarne, matowe nóżki - dodają krzesłu niezwykłej gracji i eleganckiego designu
- Wysoka staranność wykonania oraz topowe materiały - gwarancja jakości i długiego użytkowania fotela
Wymiary krzesła Atom Velvet:
- Wysokość: 93 cm
- Szerokość: 44 cm
- Głębokość: 52 cm
- Wysokość siedziska: 47 cm
- Szerokość siedziska: 41 cm
- Głębokość siedziska: 39 cm
Jak i z czego wykonane jest krzesło Atom Velvet:
- Wykonanie siedziska: tkanina aksamitna Bluvel 19
- Wykonanie nóżek: metal
- Produkt do samodzielnego montażu
- Waga: 4,9 kg
- Liczba paczek: 4 szt. w 1 kartonie
Kolorystyka krzesła Atom Velvet:
Tkanina Bluvel 19 (czarny) - miła w dotyku aksamitna tkanina o modnej kolorystyce. Duża wytrzymałość na tarcie, mechacenie oraz nasłonecznienie. Certyfikaty OEKO-TEX 100 oraz PFC free. Skład PES 100%. Gramatura 320g/m2. Test tarcia Martindale'a >50000 cykli.
Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania. Aby zapoznać się z szczegółami i strukturą prosimy o kliknięcie w wybrany kolor.
Dane techniczne
Kolor/Wybarwienie | Czarny |
Typ | tradycyjne |
Kolor siedziska i oparcia | czarny |
Materiał siedziska | tapicerowane |
Materiał nóg | metal |
Podłokietniki | nie |
Szerokość siedziska | 41 |
Wysokość oparcia | 46 |
Wysokość do siedziska | 47 |
Szerokość (cm) | 44 |
Głębokość (cm) | 52 |
Wysokość (cm) | 93 |
Sposób montażu | Do samodzielnego montażu |
Koszt dostawy | 30 zł |
Kolor | czarny |
Sposób montażu | do samodzielnego montażu |
Materiał nóg | metal |
Materiał siedziska | tapicerowane |
Wysokość siedziska | 47 |
Typ | tradycyjne |
Podłokietniki | Nie |
Sztaplowanie | Nie |
* Wyświetlane opinie mogą być moderowane w oparciu o zasady opisane w regulaminie sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.