Aluminiowa maskownica kabli CF-A otwierana do biurka z nylonowym włosiem Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny

Aluminiowa maskownica kabli CF-A z nylonowym włosiem to nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne rozwiązanie do zarządzania kablami na biurku. Łatwy montaż, nowoczesny design i doskonała organizacja przestrzeni roboczej to tylko niektóre z korzyści, które oferuje. Wybierając ten produkt, inwestujesz w porządek, bezpieczeństwo i elegancję swojego miejsca pracy.
Co wyróżnia maskownicę CF-A:
- Stylowy wygląd - wykonana z aluminium, maskownica CF-A dodaje nowoczesnego, profesjonalnego wyglądu każdemu biurku.
- Porządek na biurku - maskownica CF-A pomaga w utrzymaniu porządku, zapobiegając plątaninie kabli i eliminując bałagan.
- Praktyczność - otwierana konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do kabli, co ułatwia ich organizację i zarządzanie.
- Bezpieczeństwo - chroni kable przed uszkodzeniami mechanicznymi i zniszczeniem, co wydłuża ich żywotność.
- Ochrona i estetyka - wysokiej jakości nylonowe włosie nie tylko utrzymuje kable w jednym miejscu, ale również dodaje elegancji i schludności.
- Wszechstronność - idealne rozwiązanie zarówno do biur, jak i do użytku domowego, sprawdzając się w każdym środowisku pracy.
Parametry techniczne:
- Maskownica wykonana z lakierowanego na czarno aluminium
- Otwór maskujący posiada nylonowe włosie
Wymiary ogółem:
-wysokość: 40 cm
-szerokość: 12 cm
Kolor:
CF-A-BLACK Czarny