Szafa na buty Corona do przedpokoju





Opis
Corona to praktyczna szafka na buty pozwalająca zaoszczędzić miejsce w przedpokoju i uporządkować przestrzeń na obuwie w dużej ilości. Szafka posiada aż sześć dwurzędowych, metalowych koszy na buty. Każdy z nich jest w stanie pomieścić do 6 par obuwia. To model stworzony do przechowywania obuwia w sposób łączący praktyczność z wysoką jakością, którą gwarantuje wykonanie szafki z pogrubionej płyty laminowanej z obrzeżami zabezpieczonymi okleiną PCV. Komfort i wygodę użytkowania zapewniają zastosowane w szafce metalowe zawiasy oraz siłowniki gazowe. Uchwyty typu relingi ułatwiają otwieranie i zamykanie frontów. Wszystkie te cechy gwarantują długoletnie użytkowanie mebla. Szafa zaprojektowana i wykonana została w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes.
Co wyróżnia szafkę na buty Corona:
- niezwykle pojemna szafka - zastosowane w niej dwurzędowe kosze na obuwie, mogą pomieścić łącznie aż 36 pary butów
- mebel na długie lata - polska produkcja, wykonanie z trwałych i markowych materiałów to gwarancja długiego i wygodnego użytkowania
- możliwość personalizacji - na indywidualne zamówienie klienta możemy zmienić wymiary jak i kolorystykę produktu
Specyfikacja:
- materiał: płyta laminowana o gr. 18 mm, obrzeże PCV 0,6 mm
- pojemność: około 24 par butów (rozmiar 42)
- wymaga montażu do ściany - w zestawie znajdują się elementy umożliwiające przykręcenie szafki do ściany oraz przejrzysta instrukcja montażu szafki
- wysyłana w całości - nie wymaga samodzielnego montażu
Wymiary:
- wysokość 133,6 cm
- szerokość 130,5 cm
- głębokość 28 cm
- wersja stojąca na nóżkach 10 cm
Szafkę możemy wykonać także "na wymiar". W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym konsultantem. Cena końcowa może ulec zmianie zaś dostawa wydłużeniu do 21 dni roboczych.
Dostępne wersje kolorystyczne:
Dane techniczne
Kolor/Wybarwienie | Kolory z próbnika do wyboru |
Szerokość (cm) | 130 |
Głębokość (cm) | 28 |
Wysokość (cm) | 133 |
Szuflada na drobiazgi | Nie |
Możliwość zawieszenia | Tak |
Pojemność par obuwia | 36 |
Siedzisko | Nie |
Sposób montażu | Wysyłana w całości |
Koszt dostawy | 100 zł |
Materiał | Płyta laminowana |
Kolor | do wyboru z próbnika |
Wybarwienie drewna | - |
Sposób montażu | do samodzielnego montażu |
Materiał wykonania | płyta laminowana |
Wykończenie | mat |
Ilość drzwi | 6 |
Ilość szuflad | - |
Ilość półek | - |
Pojemność par obuwia | 36 |
Sposób otwierania | uchwyty |
Rodzaj | stojąca/wisząca |
Zmiana wymiarów | tak |
* Wyświetlane opinie mogą być moderowane w oparciu o zasady opisane w regulaminie sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Ewelina
Piękna szafka, bardzo pojemna. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam sklep :)
Iga
Szafka wysokiej jakości, ładniejsza niż na zdjęciach :) Polecam!
Paweł
Wysoka jakość, cena adekwatna. Fajnie że przyjeżdża już złożona i nie trzeba samodzielnie montować ;)
Dawid
Jestem zadowolony, szafka mieści sporo butów, jest dobrze zrobiona.
Ignacy
bardzo dobra jakość, porządne wykonanie, szafka spakowana solidnie
Kazik
wykonanie super, obsługa przemiła i fachowe doradztwo, sama szafka jak i sklep jak najbardziej godna polecania
Mariusz
Polecam, solidna firma. Szafka na buty bardzo ładna.
Anna
Ta szafa na buty to rewelacja. Kupujcie!